X
Menu
X

O nas

Twój najlepszy przyjaciel w podrózy

O nas /

Czyli co robimy w świecie turystyki.

Twoje 26 dni urlopu, wykorzystaj je dobrze!

Jesteśmy tu dla Ciebie, abyś mógł wybrać najlepsze wakacje dla siebie, rodziny czy przyjaciół, ponieważ przy tak dużej ilości kierunków trudno zdecydować się na ten najlepszy. Dlatego śmiało korzystaj z naszej wyszukiwarki na której znajdziesz oferty wiodących touroperatorów na Polskim  rynku, a jeśli masz pytania zostajemy do Twojej dyspozycji po przez e-mail, telefon, czat, Facebook, google+, czyli tak jak Ci będzie najwygodniej. Na terenie Warszawy również przyjeżdżamy do klienta.


Wiemy też, jak dużo osób ucieka od zorganizowanych wyjazdów, dlatego oferujemy Ci możliwość wybrania samego przelotu, dowolnego hotelu lub ubezpieczenia turystycznego, aby w swobodny sposób wykorzystać swój czas wolny.


 

Posiadasz firmę? Twoi pracownicy nie mają motywacji? A może ją mają i chciałbyś ich za to nagrodzić?
To jest najlepsze miejsce, aby zregenerować ich siły lub nagrodzić voucherem na wybrany wyjazd.  Skontaktuj się z nami już dzisiaj, ponieważ motywacja sama nie wzrośnie!

 

Beata Barlak /
Skills Title
  • Znajomość kierunków
  • Przepisy prawne
  • Pilotaż wycieczek
  • Oferty "szyte na miarę"
  • Optymizm

Beata Barlak /

CEO & Founder

Portal został stworzony z myślą o Tobie, aby ułatwić Ci wybór wakacji czy też wyjazdu biznesowego. Jestem tu dla Ciebie…
 

Dlaczego my? /

Sprawdź sam.

Oszczędność czasu
To my wyszukujemy dla Ciebie oferty wyjazdu w określonych przez Ciebie kryteriach. Im bardziej wyjazd jest skomplikowany tym lepiej jeśli powierzysz go nam.

Nie marnuj swojego cennego czasu!
Redukcja kosztów
Szukając dla Ciebie najlepszej oferty skupiamy swoją uwagę również nad jej cenie, tak aby zawsze była najkorzystniejsza dla Ciebie.


Nie przepłacaj!

Współpraca z solidnym partnerem
Przykładamy całą naszą wiedzę, umiejętności oraz serce w przygotowywane oferty, aby być postrzeganym jako solidny i zaufany partner w dziale usług turystycznych.

Dla nas jesteś wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju!

Travel Skills /

Czyli co robimy najlepiej!.

Dobranie oferty turystycznej 95%
Wyjazdy "szyte na miarę" 99%
Wyjazdy grupowe 90%
Przepisy prawne w turystyce 75%
Znajomość kierunków 80%

FAQ / Najczęstsze pytania
Jak rezerwować?

1. Zgłoś do nas zapytanie o ofertę wyjazdu.

2. Wybierz ofertę.W razie wątpliwości nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji.

3. Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie dostępności oraz umowę do podpisania.

4. Dokonujesz płatności.

5. Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwacje w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży.

6. Potwierdzenie godzin wylotów- na 24h przed wylotem kontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia ostatecznych godzin odlotu.

Bon voyage!

Dowód osobisty czy paszport? Z wizą czy bez wizy?
Ponieważ przepisy wjazdowe i wyjazdowe w każdym Państwie mogą ulegać zmianom, dla pewności zalecamy sprawdzanie tego na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/wizy/

Pamiętaj, aby sprawdzić ważność swoich dokumentów tożsamości przed wyjazdem! Nawet jeśli jesteś pewna/-ien na 100%

Co mogę zabrać ze sobą do samolotu?
Przepisy nie pozwalają zabierać ze sobą napojów i innych płynów w pojemnikach o objętości większej niż 100 ml (łącznie wszystkie pojemniki muszą się zmieścić do torby o objętości 1l). Do bagażu podręcznego nie wolno zabierać także przedmiotów ostrych lub z ostrymi krawędziami oraz przedmiotów twardych i tępych. Nie ma mowy również o żadnej broni palnej, materiałach wybuchowych i substancjach żrących lub łatwopalnych.

W bagażu rejestrowanym, czyli w torbach i walizkach przewożonych w luku samolotu zabronione jest przewożenie wszelkiego rodzaju materiałów wybuchowych a także substancji chemicznych (żrących, łatwopalnych lub toksycznych), które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia pasażerów i załogi.

Pamiętaj, aby zadbać o swój bagaż przed wylotem!